• Aktualizácia údajov
  Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované
 • Aktualizácia údajov
  Dáta z programu aScSuplovanie boli aktualizované
 • Turnaj stredných škôl v elektronických športoch - BSK eSports League

  Pri príležitosti Dňa detí v rámci spolupráce Bratislavského samosprávneho krajaY-Games, najväčšieho organizátora súťaží v elektronických športoch na Slovensku sa 1.6.2018 v Refireny Gallery bude konať prvý ročník turnaja stredných škôl v elektronických športoch – „BSK eSports League“.

  Súťažiť sa bude v 5 hrách (*pri dostatočnom záujme sa pridá aj 6. hra – DOTA2), kde víťazný tím/jednotlivec postupuje na celoslovenský turnaj, ktorý sa uskutoční nasledujúci deň – v sobotu (2.6.) s možnosťou zmerať si sily s profesionálnymi hráčmi z celého Slovenska a vyhrať peňažné sumy až do výšky 800€.

   

  Hry, v ktorých je možné súťažiť a celkové kapacity účastníkov v rámci stredných škôl:

   

  1.       Counter-Strike: Global Offensive - 16 tímov po 5 hráčov

  2.       League of Legends - 16 tímov po 5 hráčov

  3.       Hearthstone – 32 hráčov

  4.       Clash Royale – 64 hráčov

  5.       FIFA – 32 hráčov

  ·         *DOTA2 – X tímov po 5 hráčov

   

  Ak máte záujem zapojiť sa do tejto súťaže, príďte sa prihlásiť Ing. Lýdii Haliakovej (kancelária 42) do 11. mája 2018 (piatok) do 13.00 h. Bolo by fajn, keby sme dokázali vytvoriť tím (5 hráčov) za našu školu.

 • Majstrovstvá mestskej časti Bratislava II vo futbale

  V dňoch 12. - 13. apríla 2018 bude naša škola organizátorom Majstrovstiev mestskej časti Bratislava II vo futbale.

 • Súdne pojednávanie na Okresnom súde Bratislava I

  Dňa 13. apríla 2018 sa žiaci III.B spolu s Ing. Fuskovou zúčastnia súdneho pojednávania na Okresnom súde Bratislava I. Na programe je trestnoprávne konanie vo veci podvodu a po pojednávaní diskusia.

 • LIVING MEMORY

  Dňa 17. apríla 2018 sa žiaci I.A a I.C počas svojich hodín etickej výchovy zúčastnia prednášky a diskusie na tému Železná opona. Besedu organizuje občianske združenie LIVING MEMORY s podporou Bratislavského samosprávneho kraja.

 • Beseda so zástupcom Sekcie globálneho vzdelávania

  Dňa 10. apríla 2018 sa žiaci I.C a I.A zúčastnia počas svojej hodiny etickej výchovy besedy so zástupcom Sekcie globálneho vzdelávania (vedúcim sekcie Programy sociálnej integrácie) na tému Rómovia, Luník a sociálne vylúčené  komunity. Beseda nadväzuje na zhliadnutý film Narodil som sa na Luníku IX.

 • FEBIOFEST 2018

  Dňa 20. marca 2018 (utorok) sa žiaci I.C triedy zúčastnia Filmového kabinetu pre stredoškolákov, ktorý sa uskutoční v rámci 25. ročníka Medzinárodného festivalu filmových klubov FEBIOFEST 2018. Žiaci v kine Lumiere uvidia filmy: Lož má krátke vlny a Taká malá propaganda. K pásmu filmov je pripravená prednáška a beseda s odborníkmi Začiatok: 8.30 h.

 • Príprava deviatakov na prijímacie skúšky

  Dňa 19. marca 2018 (pondelok) od 14.00 hodine sa v budove našej školy uskutoční bezplatná príprava deviatakov a ostatných žiakov ZŠ na prijímacie skúšky zo slovenského jazyka a z matematiky. Tešíme sa na Vás!

 • Medzinárodná matematická súťaž KLOKAN

  Dňa 19. marca 2018 (pondelok) sa uskutoční na škole medzinárodná matematická súťaž KLOKAN

 • Služby počas letných prázdnin žiakov
  10. 7. 2017

  Oznamujeme žiakom a návštevníkom školy, že počas letných prádznin od 3. júla do 31. augusta 2017 bude na sekretariáte školy služba každú stredu od 8.00 h do 12.00 h. Vydávame potvrdenia o návšteve školy, preukaz ISIC a podobne.